Збірна України виграла у Швеції на чемпіонаті Європи

Після цієї перемоги підопічні Володимира Орлова вийшли на третє місце в турнірній таблиці

Сьогодні в румунському місті Клуж-Напока відбувся матч 4-го туру групи D чемпіонату Європи з волейболу серед жінок. Збірна України грала з командою Швеції.

Стартовий склад українок виглядав так: Юлія Герасимова, Дар'я Велікоконь, Надія Кодола, Діана Мелюшкіна, Олеся Рихлюк, Богдана Анісова, Христина Нємцева (ліберо). І перше очко в матчі набрала Мелюшкіна. Але тут же лідер шведської збірної Ізабелль Хаак завдала точного удару в майданчик суперниць і зрівняла рахунок. Далі сет проходив з перемінним успіхом, при цьому команди намагалися не відпускати далеко одна одну 5:5, 8:8, 12:12. А ось після рахунку 14:14 наші волейболістки взяли чотири очки поспіль і повели 18:14. Ця перевага українок зберігалося аж до кінцівки, коли підопічні Володимира Орлова заробили кілька сетболів 24:20. Проте, суперниці не здавалися і скоротили відставання до мінімуму 24:23. Благо, що Рихлюк вчасно провела вдалу атаку і Україна взяла першу партію 25:23. Цікаво, що в цьому сеті Рихлюк і Хаак набрали однакову кількість очок - по 10.

Друга партія була не схожа за своїм сценарієм на попередню. Рівна гра тут була тільки на самому початку, а потім українки повели спершу з різницею в три м'ячі - 12:9, а далі в шість - 18:12. До кінця сету ця перевага лише збільшилася 25:17. І знову два лідери команд мали однакові показники за набраними очками за дві партії - по 19.

До середини третього сет рахунок на табло знову був 12:9 на користь збірної України. І хоча шведки на якийсь період підтягнулися 14:13 вже незабаром наші волейболістки були далеко попереду 18:14. І як не старалася Хаак, українки впевнено довели партію до позитивного для себе результату - 25:20. А переможну крапку поставила Олеся Рихлюк.

Додам, що в збірної України очки набирали: Олеся Рихлюк (26), Надія Кодола (11), Діана Мелюшкіна (10), Юлія Герасимова (7), Богдана Анісова (6), Дар'я Велікоконь (3). Ізабелль Хаак принесла збірній Швеції 29 очок.

2 - 9

Сьогодні ж в нашій групі пройде ще один поєдинок. В ньому зіграють Туреччина і Фінляндія.

А свій заключний матч у групі D збірна України проведе в середу 25 серпня. Її суперницями будуть господарки майданчика волейболістки Румунії. Початок поєдинку о 20:30 за київським часом.

Ігор Заржицький Sport.ua
По темі:

Волейбол | 28 квітня 2024, 22:55 0

Для перемоги у фінальній серії над «Вєро Воллей» з Монци команді вистачило чотирьох матчів