Срна зробив дубль за команду зірок у виставковому матчі

Хорват знову відчув себе футболістом

Цього року найбільший аматорський спортивний захід у Європі Youth Sports Games відзначає 25-річчя. Протягом цього часу в ньому взяли участь понад 2 мільйонів дітей і молоді. Ігри проходять у Боснії та Герцеговині, Хорватії й Сербії.

Важливою частиною програми міжнародного фіналу став виставковий матч за участю зірок футболу. За команду амбасадорів та друзів YSG виступили директор з футболу ФК «Шахтар» Дарійо Срна, президент УЄФА Александер Чеферін, а також Звонимир Бобан, Предраг Міятович, Маріо Станич, Луїш Фігу, Фернандо Єрро, Максвелл, Флоран Малуда та інші. Проти легенд грали безпосередньо учасники YSG - юнаки з трьох країн.

Команди провели 2 тайми по 20 хвилин на міні-футбольному майданчику зі штучним покриттям. Діти перемогли зірок з рахунком 5:4. Перший гол у матчі забив Александер Чеферін, а Дарійо Срна в кінцівці відзначився дублем з передач Малуда й Фігу. Завершився ж захід фотосесією учасників і глядачів з футболістами.

Денис Шаховець Джерело: ФК Шахтар Донецьк