МАКСИМОВ: «Повторюється одне і те ж. Що у нас таке відбувається, я не знаю»

Головний тренер «Ворскли» дав оцінку перемозі у грі проти «Металіста 1925»

Головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов на прес-конференції після гри 5-го туру УПЛ проти «Металіста 1925» (2:0) сказав:

«Повторюється одне і те ж. Виходимо на поле (після перерви) і відразу через дві чи три хвилини пропускаємо (мова про пенальті). Так було й проти «Дніпра-1» (два голи), і проти команди КуПС те ж саме. Що у нас таке відбувається, я не знаю.

Мені сподобався «Металіст 1925». У них свій малюнок гри. Контроль м'яча, вихід з оборони через короткий і середній пас. Кривенцов грав у «Шахтарі». Видно малюнок гри, видно його мислення на футбольному полі. Видно, що футболісти намагаються грати, не б'ють м'яч куди попало. Мені сподобалася їхня гра. Я вважаю, що ми виграли у дуже хорошої команди».

Микола Степанюк Джерело: ФК Ворскла