Сергій ГОРБУНОВ: «Якби забили другий м'яч відразу, було б легше»

Футболіст «Металіста» підбив підсумки перемоги над «Олімпіком» (2:1)

Дебютант «Металіста» Сергій Горбунов прокоментував перемогу команди у виїзному матчі з «Олімпіком» (2:1).

«Хороша гра, потрібно було просто побільше контролювати м'яч, в першому таймі - особливо. Після перерви вийшли більш спокійними, і, в принципі, нормально все вийшло.

Якби забили другий м'яч відразу, в першому таймі, думаю, було б легше. А так 1:0, потім вони зрівняли, була напружена гра.

Ми вже трохи обговорили пропущений гол. Там, виходить, скинули в центр, трохи не допрацювали ми, через це пройшов прорізний пас, і пропустили», - сказав Горбунов.

Здобувши на старті сезону чотири перемоги, «Металіст» продовжує ділити лідерство з «Кривбасом». У команд не тільки однакову кількість очок, але і різниця м'ячів (11-3).

Михайло Шаповалов Джерело: ФК Металіст