ВІДЕО. Віддай м'яч! Конфлікт Де Пени і Шапаренка. Хто мав бити пенальті?

Карлос Де Піна не забив пенальті для «Динамо» у ворота луганської «Зорі»

8 серпня в Запоріжжі відбувся матч 3-го туру УПЛ, в якому зіграли «Зоря» і «Динамо» (1:2).

У другому таймі Карлос Де Пена не забив пенальті для киян. На те, щоб пробивати пенальті, також претендував Микола Шапаренко. Два гравця на підвищених тонах посперечалися за м'яч перед виконанням 11-метрового.

У телеграм-каналі Динамо Київ Inside пояснили ситуацію так: «Комічний нереалізований пенальті де Пеною. Бити повинен був Циганков, але він залишив поле за пару хвилин до цього. Отже, залишалися двоє резервних пенальтистів - уругваєць і Шапаренко. Обидва горіли бажанням зробити удар. Лавка скомандувала - де Пена. Те, що погризлися - показник типового «другого сезону», коли накопичилася втома один від одного, а вантаж перемог помилково переоцінюється ступенем особистого в них вкладу».

ВІДЕО. Хто мав бити пенальті? Конфлікт Де Пени і Шапаренка, 71 хв.