Зіграно найрезультативніший матч в історії гандбольного плей-оф Олімпіад

Франція і Бахрейн на двох закинули 70 м’ячів

Локальний рекорд на Олімпійських іграх встановили збірні Франції та Бахрейну. Їхній очний чвертьфінальний поєдинок перетворився на свято атакуючого гандболу і в підсумку став найрезультативнішим в історії матчів плей-оф на олімпійських гандбольних турнірах.

Обидві збірні в сумі сімдесят разів вразили ворота один одного, а сама зустріч завершилася перемогою збірної Франції - 42:28. Попереднє досягнення було зафіксовано на стадії 1/4 фіналу Олімпійських ігор 2016 в бразильському Ріо. Тоді збірні Данії та Словенії закинули на двох 67 м'ячів.

Крім цього, в даному поєдинку французи встановили рекорд за результативністю однієї команди на стадії плей-оф (42 точні кидки) і за найбільшою кількістю голів, які були закинуті однією командою за окремо взятий тайм в матчах на виліт олімпійських гандбольних турнірів (21 результативна атака).

Олексій Коляго Джерело: Швидкий центр