Українець Насібов переміг представника ОКР і вийшов у півфінал

Перша перемога України в очних змаганнях з Олімпійським комітетом Росії

На Олімпійських іграх 2020 у Токіо проходять змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 67 кілограм.

Україну в цій дисципліні представляє 22-річний Парвіз Насібов, який раніше в поєдинку 1/8 фіналу впевнено переміг Фредеріка Б'єррехуса з Данії.

В 1/4 фіналу Насібов боровся з Артемом Сурковим, що представляє ОКР. Суперник узяв одне очко в першому періоді, Парвіз в другому відповів тим же.

Після закінчення шести хвилин рахунок був 1:1, але перемога в сутичці була присуджена Насібову, оскільки він взяв бал останнім.

Відзначимо, що це перша перемога України в очних змаганнях з Олімпійським комітетом Росії. Раніше наші спортсмени програвали тричі - в стрільбі з лука, тенісі та дзюдо.

В 1/2 фіналу суперником Насібова буде єгиптянин Ельсаєд Мохамед. Півфінальні сутички у борців розпочнуться о 12:15 за Києвом.