Реванш взяти не вдалося. Костюк поступилася Севастовій і на Вімблдоні

Українка програла латвійці третій матч у цьому сезоні

Українська тенісистка Марта Костюк (№70 WTA) завершила виступ в одиночному розряді Вімблдону.

У матчі другого кола 19-річна українка програла Анастасії Севастовій з Латвії (№56 WTA).

Вімблдон. Друге коло
Марта Костюк (Україна) - Анастасія Севастова (Латвія) - 6:1, 4:6, 3:6

Марта знищила суперницю на прийомі в першому сеті, але далі справа не пішла. Костюк занадто багато помилялася, а Севастова добре тримала м'яч в грі.

У другій партії латвійка лідирувала з брейком, але Марті титанічними зусиллями вдалося зрівняти рахунок на чотирьох. На жаль, дотиснути Анастасію не вдалося. За рахунок досвіду Севастова підібрала ключі до гри Костюк і виграла 8 з 11 наступних геймів.

У цьому матчі Марта не була фавориткою і всі розуміли, що шанси на перемогу не надто високі. Поки що українка не має великого досвіду виступів на трав'яних покриттях, без цього перемагати досвідчених, нехай навіть не топових суперниць, неможливо. Рецепт успіху полягає в тому, що потрібно продовжувати грати, результат прийде з часом.

В особистих зустрічах рахунок став 3:1 на користь латвійки. Цьогоріч Севастова обігрувала Костюк в Істборні і в Мадриді.

У третьому колі Анастасія змагатиметься проти Барбори Крейчикової з Чехії (№17 WTA).