Як потрібно грати п'ятою. Бесєдін показав рівень: 9 втрат за 20 хвилин

Україна виграла матч 2-го туру Євро-2020 у команди Північної Македонії

17 червня в Бухаресті збірна України виграла матч 2-го туру Євро-2020 у команди Північної Македонії (2:1).

Цікава статистика у форварда Артема Бєсєдіна. Маючи в своєму запасі 20 хвилин чистого ігрового часу (25 - разом з доданим), нападник київського «Динамо» не завдав жодного удару по воротах, двічі потрапив в офсайд, віддав 7 передач, з яких точних - 71%.

Артем допустив 9 втрат м'яча на полі - гірше показник тільки у Віталія Миколенка (10 втрат), який відіграв усі 90 хвилин. Одна з втрат Бєсєдіна сталася на своїй половині поля.

Бєсєдін тільки раз заволодів м'ячем. Вступивши 8 раз в єдиноборства, Бєсєдін виграв лише 13% з них (1 раз з 8) - це найнижчий показник серед гравців обох команд. Артем тільки один раз за відведений йому час доторкнувся до м'яча у чужому штрафному.

Крім того, Бєсєдін допустив грубу обрізку на останніх секундах матчу, віддавши в центрі поля вкрай неточний пас п'ятою.