Маурісіо ПОЧЕТТІНО: «Манчестер Сіті створив більше, ніж ПСЖ»

Наставник паризької команди підбив підсумки поразки від «городян» (1:2)

Головний тренер паризького ПСЖ Маурісіо Почеттіно поділився враженнями про поразку від «Манчестер Сіті» (1:2) у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

«Ми бачили сьогодні два різні тайми. У першому таймі ми добре зіграли. Ми створювали моменти і заслужено вийшли вперед, а після перерви краще був «Сіті». Забиті ними голи стали випадковістю, але вони створювали більше, ніж ми. У підсумку кожна команда провела по одному хорошому тайму.

Ми розчаровані двома пропущеними м'ячами. Важко прийняти те, що це сталося у півфіналі. Але у другому таймі «Сіті» зіграв стабільніше. Було нелегко справлятися з ними. Вони діяли трохи агресивніше. Нам було нелегко повертати собі м'яч.

У футболі потрібно вірити. Протистояння відновиться за шість днів. Ми повинні постаратися забити і перемогти. Звичайно, ми відчуваємо тиск, але потрібно старатися», - зазначив Почеттіно.