Віктор СКРИПНИК: «Важливий лише результат – ми його домоглися»

Наставник «Зорі» – про перемогу над «Олімпіком»

Головний тренер луганської «Зорі» Віктор Скрипник прокоментував перемогу над донецьким «Олімпіком» (2:1) у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги.

«Результати вчорашніх матчів зіграли нам на користь, і ми підтвердили їх сьогоднішньою перемогою. Ми розуміли, що на нас чекає непростий поєдинок, адже у середу відіграли 120 хвилин на полі - виконали завдання, потрапили у фінал Кубка України. У суперника було більше часу на відновлення після минулої зустрічі. Зараз такий період, що важливий лише результат - ми його домоглися.

Добре увійшли у гру, був забитий швидкий м'яч, що посприяло, так би мовити, спокою. Потрібно грати спокійно, але не повільно. Ми стали грати повільно, чим скористався суперник, а після цього потрібно було знову включатися і брати гру заново у свої руки. Ми раді, що Шахаб вийшов на поле і зміг нам допомогти, це додасть йому впевненості. Всіх з перемогою, а ми рухаємося далі, у вівторок вже вирушаємо на наступний поєдинок», - сказав Скрипник.

Денис Шаховець Джерело: ФК Зоря Луганськ