Великий камбек. Динамо U-21 забило 4 голи за 10 хвилин і врятувало матч

Кияни ледь не втратили очки

«Динамо» U-21 в перенесеному матчі молодіжного чемпіонату України не без проблем обіграло «Львів» U-21 з рахунком 4:2.

До 83 хвилини кияни поступалися 0:2, проте за 10 хвилин до завершення зустрічі встигли забити 4 голи. Дублями відзначилися Горбач і Ванат.

Молодіжна команда «Динамо» лідирує в таблиці, випереджаючи «Шахтар» на 5 очок.

Чемпіонат U21. 16-й тур

«Львів» - «Динамо» - 2:4
Голи: Казлаускас (30, з пенальті), Хімчак (60) - Горбач (83, 87), Ванат (88, 90+3)

«Львів»: Бугай, Крушинський, Лобай (Топчій, 62), Комарець, Хімчак, Демків (к), Пентелейчук (Ювхимець, 78), Казлаускас, Малашевський, Мавдрик (Гураль, 55, Сидор, 90+2), Велвес (Оберман (45+1).

«Динамо»: Моргун, Вівчаренко, Надольський (Горбач, 62), Ванат, В. Волошин (Гаджук, 69), Бражко (к), Кузик, Завгородній (Тлумак, 32, Біловар, 65), Н. Волошин, Скорко, Алібеков.