Аякс майже відігрався. Рома вийшла до півфіналу Ліги Європи

У напруженому матчі команда Паулу Фонсеки зберегла потрібний рахунок

У першому чвертьфіналі Ліги Європи «Рома» на виїзді обіграла «Аякс» 2:1 і в хорошому положенні підходила до другого поєдинку.

Однак «Аякс» на старті другого тайму відіграв один гол, а потім відразу ж забив ще раз! Однак м'яч Душана Тадіча рефері скасував через фол.

Незабаром після цього римляни забили силами Едіна Джеко. Амстердамцям потрібно було забити хоча б раз для овертайму, але «Рома» втримала перевагу.

Команда Паулу Фонсека вийшла до півфіналу Ліги Європи.