Всі голи на 90-й хвилині! Родрігеш забиває в УПЛ тільки в кінцівці

Футболіст київського «Динамо» встановив незвичайне досягнення

Перемогу «Динамо» в матчі проти «Олександрії» (2:1) приніс вінгер з Люксембургу Жерсон Родрігеш. На 90-й хвилині він увірвався до штрафного суперника, обігрався з Віталієм Буяльським і завдав удару під поперечину.

Після цього успіху динамівці продовжили лідирувати з перевагою в 7 очок.

Для Жерсона цей м'яч став третім у нинішньому чемпіонаті України (і п'ятим в УПЛ за два сезони), всі його голи в поточному сезоні мають одну відмінну рису:

- Родрігеш забив всі три м'ячі після виходу на заміну;

- Всі три м'ячі були забиті на 90-й хвилині.

Вибивається з цього логічного ланцюжка гол Жерсона у ворота «Шахтаря» в іншому внутрішньому змаганні, Суперкубку України (в першому таймі, в основному складі).

В єврокубках Родрігес відзначився двічі, обидва рази в другому таймі і обидва рази будучи гравцем стартового складу. Таким чином, з шести голів Жерсона у всіх турнірах нинішнього сезону п'ять він забив після перерви.

Михайло Шаповалов Джерело: ФК Динамо Київ