Георгій БУЩАН: «Я заплутав Миколенка»

Голкіпер збірної України прокоментував нічию з Фінляндією (1:1)

Воротар збірної України Георгій Бущан підбив підсумки нічиєї з Фінляндією (1:1) в поєдинку відбору на ЧС-2022.

«В цілому, звичайно, незадоволені результатом, незадоволені кінцівкою гри. В останні 5 хвилин можна було зіграти грамотніше. Контролювали гру, мали достатньо моментів. Проаналізуємо цю гру і будемо готуватися до наступної.

Фіни добре обороняються. Команда добротна, бореться до останньої хвилини. Не вистачило нам в кінцівці концентрації.

Перед пенальті Шевченко хотів підтримати мене, щоб я виручив команду. Трохи не вистачило, щоб відбити м'яч.

Звичайно, підтримали Миколенка. Треба було мені підказати, щоб він вибивав м'яч, а я сказав, щоб він мені скидав. Напевно, я його заплутав. Хотів би вибачитися», - зазначив Бущан в ефірі телеканалу «Футбол 1».