Знову без перемоги. Україна U-21 не змогла обіграти Узбекистан

Команда Руслана Ротаня вибула з боротьби за перемогу на турнірі Antalya Cup 2021

У другому матчі на турнірі Antalya Cup молодіжна збірна України зустрічалася з командою Узбекистану.

На перерву українці пішли, ведучи в рахунку, але на 50-й хвилині узбекистанці реалізували стандартне положення - 1:1.

Наразі команда Руслана Ротаня займає п'яте місце і вже вибула з боротьби за перемогу. Останній матч нашої збірної відбудеться 29 березня проти Словаччини, початок о 18:00.

Antalya Cup 2021

Україна (U-21) - Узбекистан (U-23) - 1:1
Голи: Бражко (31) - Абдуманнопов (50).

Україна: Чекотун, Алефіренко (Супряга, 71), Бражко, Снурніцин (Батагов, 69), Драмбаєв, Желізко (Судаков, 69), Притула (Сич, 46), Очеретько (Бондаренко, 69), Ісаєнко (Кухаревич, 69), Мудрик (Ярмолюк, 46), Брагару (Кащук, 46).

Узбекистан (стартовий склад): Ісаков, Д.Комілов, Йокуба, Аліджану, Алікулов, Іззат, Ашкар, Абдурашид, Собірджонов, Абдурахмон, Мозговий.

Володимир Клепач Джерело: Українська асоціація футболу (УАФ)