Естерсунд-2021. Джима фінішувала 12-ю у мас-старті

Перемогу здобула норвежка Інгрід Тандревольд

У неділю, 21 березня, в шведському Естерсунді відбувся жіночий мас-старт у рамках десятого етапу Кубка світу.

Українка Юлія Джима на екваторі гонки була єдиною біатлоністкою, що закрила всі 10 мішеней на стрільбах з положення лежачи, завдяки чому певний час була лідером і претендувала на медаль. Однак на третьому рубежі 30-річна киянка не закрила відразу чотири мішені й вилетіла за межі топ-10.

Як не дивно, з п'ятьма в сумі промахами за гонку Джима стала однією з кращих снайперок гонки. Всі 30 учасниць через важкі погодні умови дуже багато помилялися. Джима фінішувала 12-ю. Найменше промахів допустила німкеня Яніна Геттіг, якій довелося пробігти всього лише чотири кола штрафу, у неї 9 місце - другий кращий результат в кар'єрі.

Француженка Жюлья Сімон виступила в червоному бібі лідера дисципліни. У цьому сезоні їй вдалося виграти відразу два мас-старти, але 21 березня - явно не її день. Жюлья закрила лише 5 мішеней з 20, а після 15 кіл штрафу те, що вона знайшла мотивацію добігти останньою до фінішу - вже досягнення. На жаль, виграти перший в кар'єрі Глобус це не допомогло.

Виграла залік мас-стартів Інгрід Тандревольд, яка на останньому колі випередила в боротьбі за золоту медаль білоруску Дінару Алімбекову. Третьою фінішувала Франциска Пройсс. Німкеню цілком влаштувало б в такій ситуації друге місце, адже підсумкове відставання в заліку від Тандревольд склало всього три очки.