Левандовськи оформив хет-трик за 21 хвилину в матчі зі Штутгартом

Польський нападник «Баварії» відзначився новим досягненням. Його команда грала у меншості

32-річний польський форвард мюнхенської «Баварії» Роберт Левандовськи відзначився хет-триком у поєдинку 26-го туру чемпіонату Німеччини проти «Штутгарта».

Левандовськи забив три м'ячі у першому таймі - на 18-й, 23-й і 39-й хвилинах. Бомбардирові знадобилася всього 21 хвилина, щоб оформити хет-трик.

На перерву команди пішли за рахунку 4:0 на користь «Баварії». Ще один гол на рахунку Гнабрі.

Варто відзначити, що на 13-й хвилині зустрічі «Баварія» залишилася у меншості після вилучення Дейвіса.

У поточному сезоні Левандовськи провів за «Баварію» 36 матчів у всіх турнірах, де забив 42 м'ячі (за станом на кінець першого тайму матчу зі «Штутгартом») і віддав 8 результативних передач.