Естерсунд-2021. Екгофф виграла черговий спринт, українки – поза топ-30

Стіна Нільссон в дебютній гонці забігла в очки

У п'ятницю, 19 березня, в шведському Естерсунді відбувся жіночий спринт в рамках десятого етапу Кубка світу.

Найкращою в черговий раз стала норвежка Тіріл Екгофф, яка оновила свою рекордну серію перемог у спринтах до семи гонок поспіль.

Допустивши промах на стрільбі стоячи, найкраща біатлоністка світу пішла на останнє коло з відставанням в п'ять з половиною секунд від Доротеї Вірер, і зуміла випередити італійку, що відстрілялася без промахів.

Також завдяки ідеальній стрільбі черговий подіум в активі ще однієї норвежки Інгрід Тандревольд, цього разу вона піднялася на третю сходинку п'єдесталу пошани.

У цій гонці дебютувала на Кубку світу з біатлону олімпійська чемпіонка Пхьончангу-2018 в лижних гонках Стіна Нільссон. 27-шведка з одним промахом посіла 26 місце.

Оскільки закрити всі мішені не вдалося нікому з українок, тільки Олена Підгрушна набрала очки в загальний залік Кубка світу, посівши 35 місце. Юлія Джима, Валя Семеренко та Дар'я Блашко кваліфікувалися до гонки переслідування.

Повністю провалила спринт Анастасія Меркушина. Три промахи відкинули її на 78-й рядок фінішного протоколу. Для неї цей біатлонний сезон достроково завершений.