ГВАРДІОЛА: «Забивши два швидкі голи, ми полегшили собі завдання»

Головний тренер «Манчестер Сіті» прокоментував перемогу над «Боруссією» М

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу над «Боруссією» М (2:0) в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

«Ми показали хороший футбол, з самого початку контролювали хід матчу. У першій грі ми досягли відмінного результату. Забивши два швидкі голи, ми полегшили собі завдання, але все одно показували хорошу гру. Ми швидко передавали м'яч, гравці мінялися позиціями.

Діаш і Стоунз грають дуже важливу роль в команді. Все діють добре, не тільки гравці оборони, а й нападники, і центральна лінія. Дуже важливо, що ми обороняємося всією командою.

Граючи в груповому турнірі та в 1/8 фіналу, ми хотіли пройти далі. Після перерви на ігри збірних у нас буде більше часу подумати [про наступні раунди], але зараз ми вже в чвертьфіналі. Сподіваюся, ми зможемо успішно виступити. Мені завжди здається, що, якщо ти проходиш далі, значить, ти це заслужив».