Денис БОЙКО: «До перемоги в Кубку нам залишилося зробити ще два кроки»

Воротар «Динамо» відбив два пенальті в матчі 1/4 фіналу проти «Колоса»

Воротар київського «Динамо» Денис Бойко, який відбив два пенальті, прокоментував перемогу над «Колосом» (0:0, пен - 4:3) в матчі 1/4 фіналу Кубка України:

«Це був один з цікавих вечорів. Я довго не грав, тому, звичайно, не втомився. Команді, напевно, було важко, а мені всі 120 хвилин - в задоволення. Після гри всі хлопці мені подякували, привітали, похвалили.

В цілому, нічого особливого, адже це був тільки чвертьфінал, і до перемоги в Кубку нам залишилося зробити ще два кроки, так що будемо працювати далі. Як нам завжди говорить тренер, найважливіша гра - наступна. Якщо в наступному матчі ми не доб'ємося перемоги, попередній нічого не вартий.

Чи повинні Лєднєв і Караваєв виставлятися? Не потрібно, ми ж всі працюємо на одну командну справу, дай Бог, щоб вони наступного разу забили».

Микола Степанюк Джерело: ФК Динамо Київ