ЮЧС-2021. Українські дівчата не потрапили в топ-15 індивідуальної гонки

В Обертілліаху відбулася перша гонка юніорського чемпіонату світу

У суботу, 27 лютого, в австрійському Обертілліаху відбулася індивідуальна гонка у дівчат в рамках юніорського чемпіонату світу-2021 з біатлону. Україну представляли Олександра Меркушина, Олена Городна, Аліна Велігорська та Анна Скрипко.

Ця гонка стала дебютною на міжнародному рівні для Олександри Меркушиної, молодшої сестри чотириразової призерки дорослих чемпіонатів світу в естафеті Анастасії Меркушиної.

16-річна біатлоністка на першому вогневому рубежі заробила півтори хвилини штрафу, а на другому зуміла обійтися без промахів, після чого несподівано зійшла з дистанції на третьому колі.

Олександра на другій стрільбі працювала з положення лежачи, тоді як за правилами в індивідуальній гонці потрібно на другому вогневому рубежі стріляти стоячи. Її дискваліфікували.

Найкращою серед українок стала Олена Городна, яка з двома штрафними хвилинами в пасиві зайняла 19 місце. Чемпіонкою світу при аналогічній стрільбі стала француженка Жанні Рішар, яка виграла в Олени три з половиною хвилини.