Дубль Холанда приніс Борусії виїзну перемогу над Севільєю

Німці здобули перевагу перед домашнім матчем

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Боруссія Д» на виїзді здобула перемогу над «Севільєю».

Іспанці дуже швидко відкрили рахунок, але ще в першому таймі німці забили три голи.

У другій половині зустрічі «Севілья» зуміла залишити собі шанси на вихід до чвертьфіналу, скоротивши відставання до одного м'яча.

Матч-відповідь відбудеться дев'ятого березня в Дортмунді.

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу (перший матч)

«Севілья» - «Боруссія Д» - 2:3

Голи: 1:0 - 7 Сусо, 1:1 - 19 Дауд, 1:2 - 27 Холанд, 1:3 - 43 Холанд, 2:3 - 84 де Йонг.

«Севілья»: Буну, Хесус Навас, Ескудеро, Кунде, Дієгу Карлос, Ракітич (Гудель, 46), Фернанду Режес, Хоан Хордан (Оскар Родрігес, 72), А.Д.Гомес (Олівер Торрес, 60), Сусо (де Йонг, 60), Ен-Несір (Ель-Хаддаді, 60).

«Борусія Д»: Хітц, Хуммельс, Аканджі, Морей, Ройс (Брандт, 80), Емре Джан, Рафаел Геррейру (Пасслак, 77), Дахуд (Меньє, 89), Санчо, Беллінгем, Холанд.

Попередження: Хуммельс, 73. Оскар Родрігес, 88. Холанд, 90.

Суддя: Маккелі (Голандія).

17 лютого. Севілья. Стадіон «Рамон Санчес Пісхуан».