НАГЕЛЬСМАНН: «Дві жахливі помилки. Такі не пробачають на цьому рівні»

Головний тренер «Лейпцига» прокоментував поразку від «Ліверпуля»

16 лютого в першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Ліверпуль» в Будапешті переграв «РБ Лейпциг» (2:0).

Головний тренер «Лейпцига» Юліан Нагельсманн прокоментував поразку так:

«Перший тайм був рівним. Очевидно, «Ліверпуль» більше володів м'ячем, але я не думаю, що у них було багато моментів. Петеру Гулачі лише одного разу по-справжньому довелося вступити в гру, а ми влучили в штангу. У першому таймі ми не так впевнено володіли м'ячем, як у другому. Після перерви ми виглядали набагато краще.

Ми дуже добре зіграли в другому таймі: створили багато моментів, але зробили дві жахливі помилки, які не прощають на цьому рівні. Підкачала й реалізація. Слабка реалізація справила більший вплив на гру, ніж помилки. Але все це частина футболу. Я вважаю, що в цілому ми виглядали непогано.

Зрозуміло, що тепер нам потрібно забивати як мінімум два голи. Але поєдинок розпочнеться з рахунку 0:0, і сьогодні ми показали, що у нас є все, щоб змагатися з «Ліверпулем». У матчі-відповіді нам потрібно знову продемонструвати це і постаратися не робити помилок».