ЧС-2021 з біатлону. Екгофф зробила золотий дубль, Підгрушна – в топ-10

Норвезька біатлоністка виграла гонку переслідування слідом за спринтом

У неділю, 14 лютого, в словенській Поклюці відбувся жіночий персьют в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна закрила всі 20 мішеней і видала блискуче фінішне коло, на якому зуміла обійти швидкісних норвежку Марте Ройселанд і німкеню Деніз Геррманн. 33-річна українка фінішувала на високому сьомому місці.

Дар'я Блашко і Юлія Джима допустили по три промахи і посіли відповідно 24 і 25 місця. Провалила гонку Валя Семеренко, яка на першій стрільбі закрила лише одну мішень, а на другій допустила ще один промах. На екваторі гонки вона зійшла з дистанції.

Переможниця спринту Тіріл Екгофф допустила всього два промахи при хорошій швидкості і зробила золотий дубль. Француженка Анаїс Шевальє-Буше довгий час боролася з норвежкою за перемогу, але в підсумку на останньому колі впустила і срібло, не зумівши нав'язати боротьбу австрійці Лізі Терезі Гаузер. Остання, до речі, завоювала першу медаль чемпіонатів світу в кар'єрі.