ЧС-2021 по біатлону. Жаклен захистив титул чемпіона, Прима посів 8 місце

Богдан Цимбал встановив черговий особистий рекорд

У неділю, 14 лютого, в словенській Поклюці відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Чемпіоном світу в гонці переслідування другий рік поспіль став француз Емільєн Жаклен, якому вдалося закрити всі 20 мішеней. Ідеально відстрілявся і швед Себастьян Самуельсон, але йому за срібну медаль довелося на останньому колі боротися з лідером загального заліку Кубка світу Йоганнесом Бьо. Ймовірно, на двох штрафних колах норвежець витратив багато сил, а тому в фінішному спурті програв супернику.

Добре гонка склалася і для двох українців. Артем Прима, незважаючи на три кола штрафу, зумів після старту з 20-го місця фінішувати восьмим. Всього один промах при дуже хорошій швидкострільності допустив Богдан Цимбал, у нього черговий особистий рекорд - 18-й рядок підсумкового протоколу.

Капітан чоловічої збірної України Дмитро Підручний не зміг закрити відразу шість мішеней, а тому на фініші опустився на 28 місце. А чемпіон світу в спринті Мартін Понсілуома через невдалу стрільбу дістався до фінішу 13-м.