Український футболіст Путін не підійшов білоруському Німану

25-річний український півзахисник залишив розташування клубу з Гродно

25-річний український півзахисник Віктор Путін не підійшов клубу «Німан» з Гродно.

Після закінчення турніру «Белазовец-2021» український півзахисник залишив розташування клубу, в якому проходив перегляд.

Віктор Путін прибув в команду в кінці січня і взяв участь в трьох матчах жовто-зелених. Перед від'їздом в Жодіно півзахисник зіграв 45 хвилин проти «Мінська», а потім взяв участь у двох перших кубкових зустрічах «Белазовца». Вийшов на 61-й хвилині на заміну в матчі проти «Іслочі», а в другому турі зіграв 28 хвилин проти «Торпедо-БелАЗ».

У матчі з «Вовками» Віктор заробив пенальті, який не реалізував Гіоргі Кантарія, але повторним ударом все ж відправив м'яч у сітку, а в матчі проти господарів турніру віддав гольовий пас Сучкову, який встановив остаточний рахунок в матчі (2:2).

Хавбек є вихованцем київської футбольної школи «Динамо». Більшу частину кар'єри провів у польських клубах. Останнім клубом був представник другої ліги Польщі - ГКС «Белхатув», за який він зіграв 21 матч, віддавши одну гольову передачу.

Микола Степанюк Джерело: ФК Німан