ЧЄ-2021 з біатлону. Прима виграв золото в гонці переслідування

33-річний український біатлоніст вперше в кар'єрі став чемпіоном Європи в персьюті

У суботу, 30 січня, в польському Душники-Здруй відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи-2021 з біатлону. Перемогу в гонці здобув 33-річний український біатлоніст Артем Прима, який вперше в кар'єрі виграв персьют на чемпіонаті Європи.

Артему довелося тричі забігти на штрафне коло, але в той же час він в черговий раз порадував хорошою швидкістю. На останньому вогневому рубежі помилялися абсолютно всі лідери, тому Прима і чех Міхал Крчмарж після одного промаху розіграли між собою золото і срібло на останньому колі.

Крчмарж пропустив старт сезону через позитивний тест на коронавірус, а тому поки перебуває не в кращих кондиціях. Але це ніяк не применшує заслуг Прими! Він відірвався від суперника і впевнено виграв довгоочікувану медаль!

Свою єдину до цього дня особисту перемогу на чемпіонаті Європи Прима здобув в 2011 році в італійському Ріднау, сталося це в індивідуальній гонці. Минуло 10 років, і ось він вперше виграв золото в гонці переслідування! Крчмарж фінішував другим, а бронзову медаль завоював норвежець Гавард Богетвейт.

Порадували і ще два українці, які взяли участь в цій гонці. Богдан Цимбал та Артем Тищенко поліпшили свої стартові позиції: перший з двома промахами фінішував 17-м, а Тищенко відстрілявся ідеально і зайняв 21 місце.