Френк ЛЕМПАРД: «Челсі потрапив у низку невдач»

Наставник команди не поспішає говорити про продовження контракту з «аристократами»

Головний тренер «Челсі» Френк Лемпард не поспішає говорити про підписання нового контракту з лондонським клубом після поразки від «Манчестер Сіті» (1:3) в АПЛ.

«Місяць тому мене запитували, коли я підпишу новий контракт. Зараз будуть говорити про інше, оскільки ми потрапили у низку невдач і програли чотири матчі за короткий період. Ця робота пов'язана з постійним тиском. У складні моменти це проявляється особливо яскраво, і мені прекрасно відомо про це. Моє завдання полягає в тому, щоб продовжувати працювати і допомогти гравцям досягти того рівня, який нам продемонстрував «Сіті» в першому таймі», - зазначив Лемпард.

Михайло Шаповалов Джерело: ФК Челсі