Харківська Юракадемія піднялася на друге місце в Суперлізі

Лідер чемпіонату ВК «Епіцентр-Подоляни» здобув десяту перемогу в десяти матчах

Сьогодні відбулися чотири матчі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги. У Городку Хмельницької області першими на майданчики вийшли волейболісти харківської «Юракадемії» і вінницький клуб «Серце Поділля».

Дві перші партії вийшли цікавими і напруженими. Особливо стартовий сет, в якому харків'яни взяли гору з рахунком 30:28. В другій партії вінницька команда також з мінімальною перевагою змогла відновити рівновагу 25:27. Однак далі гра вже пішла під диктовку юристів і вони впевнено здобули перемогу в наступних сетах 25:15 і 25:14. Цей успіх дозволив підопічним Сергія Коваленка піднятися на друге місце в турнірній таблиці, а нещодавно вони перебували в нижній її частині. У переможців 21 очко набрав Андрій Рогожин, по 17 - Іван Кривобок та Андрій Левченко, по 12 - Ігор Антонюк та Іван Черняк. У складі «Серця Поділля» відзначилися Ігор Свиридов (15 очок) і Роман Волков (14).

Тут же у Городку в другому матчі дня місцевий «Епіцентр-Подоляни» обіграв харківський «Локомотив» 3:0. У господарів майданчика більше за інших принесли очок своїй команді Володимир Сидоренко - 12 і Дмитро Сухінін - 10. У гостей 9 очок було в активі Максима Грицика.

Ще два поєдинки були зіграні у Вінниці. Основний склад ВК «МХП» в п'яти партіях програв житомирському «Житичі». Причому три останні сети завершилися з мінімальною перевагою однієї з команд. У гостей відзначимо Віталія Бондаря (24 очка), Алена Дідовича (21) і Дмитра Шоркіна (11). У складі господарів 22 очки набрав Артем Скороход, 16 - Данило Портной, по 12 - Владислав Щуров і Микита Лубан.

Також програв і ВСК «МХП-Вінниця», який поступився чернігівському «Буревіснику-ШВСМ» 1:3. Цікаво, що перший сет вінницька команда виграла з рідкісним для волейболу рахунком 33:31. У другому програла 23:25. А в наступних партіях студенти досягли успіху більш впевнено 21:25 і 18:25.

Чемпіонат України з волейболу. Чоловіки
Суперліга. 7 тур. 17 грудня
Городок (Хмельницька область)

«Збірна Харківської області-Юракадемія» - «Серце Поділля» (Вінниця)
3:1 (30:28, 25:27, 25:15, 25:14)
ВК «Епіцентр-Подоляни» - «Локомотив-збірна Харківської області-1»
3:0 (25:17, 25:17, 25:16)

Вінниця
ВК «МХП-Вінниця» - «Житичі-ПНУ» (Житомир)
2:3 (25:18, 19:25, 24:26, 26:24, 13:15)
ВСК «МХП-Вінниця» - «Буревісник-ШВСМ» (Чернігів)
1:3 (33:31, 23:25 21:25, 18:25)

Турнірна таблиця чоловічої Суперліги після сьогоднішніх матчів набула такого вигляду:
1. «Епіцентр-Подоляни» 10 матчів, 10 перемог, 0 поразок, 28 очок, співвідношення партій 30 - 4
2. «Збірна Харківської області-Юракадемія» 12, 7, 5, 22, 27 - 21
3. «Житичі-ПНУ» 9, 7, 2, 21, 23 - 9
4. ВК «МХП-Вінниця» 12, 6, 6, 20, 25 - 21
5. «Барком-Кажани» 7, 6, 1, 18, 20 - 6
6. «Покуття-Прибилів» 7, 4, 3, 11, 12 - 13
7. «Буревісник-ШВСМ» 9, 4, 5, 11, 13 - 19
8. «Серце Поділля» 10, 4, 6, 11, 15 - 22
9. ВСК «МХП-Вінниця» 12, 2, 10, 7, 14 - 33