Scottish Open: Трамп і Вілсон не пробилися в півфінал

О'Салліван і Селбі йдуть далі

В Англійському Мілтон-Кінсі проходить Відкритий чемпіонат Шотландії. У п'ятницю відбулися чвертьфінальні поєдинки. І в трьох з них переможець визначився в 9-му, останньому фреймі!

Рікі Волден, який отримав травму хребта 4 роки тому, поступово знаходить колишню форму. На попередньому турнірі він дійшов до 1/8 фіналу, зараз - до 1/4. І дав справжній бій Марку Селбі. Після восьми партій, в яких суперники оформили по дві півсотенних серії і по сенчурі, рахунок був рівним - 4:4. Але у вирішальному фреймі Марк набрав 58 очок за підхід і в підсумку святкував перемогу - 5:4.

Джадд Трамп не зміг стати першим снукеристом, який виграв всі чотири турніри серії Home Nations за сезон. Нагадаємо, на попередніх двох Джадд переміг. Але тепер зупинився в чвертьфіналі. Аж надто потрібна була перемога Лі Хану. Тільки вона гарантувала китайцеві участь в Світовому Гран-прі, куди потрапляють 32 кращих гравці за підсумками річного рейтингу. Після зустрічі Лі зізнався, що грав як ніколи обережно, виключаючи найменший ризик. І така тактика принесла успіх. Джадд зробив три півсотенних серії і сенчурі, але в підсумку перемогу святкував Хан - 5:4.

Ще більшою несподіванкою стала поразка Кайрена Вілсона. По-перше, його суперник, Джеймі Джонс, перед стартом Scottish Open займав лише 80-е місце в світовому табелі про ранги. По-друге, Кайрен зумів виграти лише один фрейм. У третій партії він набрав рівно 50 очок за підхід - і на цьому завершив турнір.

Чемпіон світу Ронні О'Салліван в напруженому поєдинку обіграв Діна Цзюньхуея. Причому Ронні вів у рахунку 4:2, однак дозволив суперникові зрівняти рахунок. Проте у вирішальному фреймі О'Салліван оформив півсотенну серію (третю в поєдинку), що принесло йому перемогу - 5:4.

12 грудня відбудуться півфінальні поєдинки.

Футбол | 03 червня 2024, 12:28 8

Український воротар тепер не впевнений, чи варто залишатися у «королівському клубі»