Ханс-Дітер ФЛІК: «Локомотив знає, як грати в футбол»

Наставник «Баварії» чекає непростого матчу з московським клубом

Головний тренер мюнхенської «Баварії» Ханс-Дітер Флік поділився очікуваннями від матчу 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти московського «Локомотива» .

«Локомотив» знає, як грати в футбол, особливо це стосується нападу. Смолов травмований, але Едер теж дуже сильний і швидкий. Коли м'яч у гравців «Локомотива», вони вміло з ним комбінують, якщо не чинити їм опір. Треба подбати про те, щоб позбавити їх вільного простору. Ми проаналізували свою гру в обороні і знаємо, що треба поліпшити.

Альфонсо Девіс повернувся в лад, і ми плануємо, що завтра він вийде на поле. Подивимося, чи з'явиться він з перших хвилин або у другому таймі. Як я говорив раніше, успіхом не можна володіти, його можна тільки орендувати, і продовжувати цю оренду треба кожен день. На ряд футболістів останнім часом випало велике навантаження, але ми все одно хочемо прогресувати з кожним днем​», - зазначив Флік.

Поєдинок «Баварія» - «Локомотив» відбудеться в середу, 9-го грудня, о 22:00 за київським часом.