Подробиці расистського скандалу. Стало відомо, що сказав суддя гри ПСЖ

Матч ЛЧ між «ПСЖ» і «Істанбулом Бешикташ» був перерваний на 15-й хвилині

Великий скандал стався в Парижі на матчі Ліги чемпіонів між «ПСЖ» та «Істанбулом Бешикташ». Стали відомі подробиці подій на полі.

Матч був перерваний на 15-й хвилині за рахунку 0:0. Футболісти команд пішли з поля через те, що румунський арбітр образив гравця команди гостей Демба Ба на расовому грунті.

В інтернеті з'явився відеозапис, на якому виразно чутні слова, сказані резервним арбітром Себастьяном Колцеску, котрі почув тренер стамбульців П'єр Вебо:

«Чорний он той. Піди і перевір, хто він. Чорний он той, так себе вести не можна».

У відповідь гравець стамбульського клубу Демба Ба почав кричати суддям: «Ви ніколи не скажете: цей білий хлопець. Коли ви згадуєте чорного, ви говорите: цей чорний хлопець!»

Румунський арбітр Себастьян Колцеску після гри пояснив свої слова так: «Negru» по-румунськи означає «чорний», а я не расист».

За рішенням УЄФА, матч буде дограний у середу, 9 грудня, о 19:55 за Києвом, з моменту зупинки, з новою бригадою суддів.