UK Championship: Трамп і Вілсон йдуть далі

Відомі всі пари чвертьфіналістів

В англійському Мілтон-Кінсі триває UK Championship. Напередодні були зіграні поєдинки 1/8 фіналу.

Джадд Трамп в матчі з Рікі Волденом швидко оформив доробок. Він виграв чотири стартові партії, після чого спокійно довів справу до перемоги в матчі - 6:3.

Джек Лісовський вперше в кар'єрі пробився до чвертьфіналу турніру серії Triple Crown. У непростому матчі він обіграв Сяо Годуна і зробив величезний крок до того, щоб зберегти місце в топ-16 і отримати місце в турнірі Masters в січні. Джек обігнав Тепчайю Ун-Нуха і піднявся на 15-е місце в рейтингу. У чвертьфіналі Лісовський зустрінеться з прямим конкурентом - Чжоу Юелуном. Ну а Сяо Годун продемонстрував неабияку волю до перемоги. За рахунку 2:3 на користь англійця в 6-му фреймі Сяо потрібно було 3 снукера, щоб перевести фрейм в полювання за останнім чорним. І йому це вдалося! Годун зрівняв рахунок, але сильнішим в результаті все одно виявився Лісовський, який завершив матч серією в 107 очок - 6:4.

Лу Нінь тільки втретє в кар'єрі вийшов до чвертьфіналу рейтингового турніру. Хоча за результатами на UK Championship цього і не скажеш: він лідирує за кількістю сенчурі (7!), А також оформив 8 півсотенних серій. В 1/8 Лу виграв китайське дербі у Пана Цзюньсу (6:2). Його зустріч з Джо Перрі в чвертьфіналі також має найважливіше значення для потрапляння на Masters. Перрі потрібно вийти в півфінал, а Лу - виграти турнір, щоб піднятися в топ-16.

Потужну гру демонструє Кайрен Вілсон. У зустрічі з Гремом Доттом він віддав суперникові один фрейм - при рахунку 4:0. А завершив поєдинок з рахунком 6:1. Тепер на Кайрена чекає матч проти Трампа - сьомий в календарному 2020-му. У попередніх шести суперники перемагали по три рази.

4 грудня на турнірі відбудуться поєдинки 1/4 фіналу.