Контіолахті-2020. Джима зайняла 10 місце в індивідуальній гонці

Перемогу здобула італійка Доротея Вірер

У суботу, 28 листопада, в фінському Контіолахті в рамках першого етапу Кубка світу відбулася жіноча індивідуальна гонка.

Найкращою з українок стала Юлія Джима, якій вдалося закрити всі 20 мішеней. Однак, слабка швидкість на лижні не дозволила їй поборотися за місце на п'єдесталі пошани, 30-річна киянка посіла десяте місце.

Також в очки потрапила Дар'я Блашко, з одним промахом в пасиві вона показала 25-й результат. Віта Семеренко, Олена Підгрушна і Катерина Бех не впоралися зі стрільбою, а тому не потрапили в очкову зону. Всі троє опинилися далеко за межами топ-40.

Перемогу здобула італійка Доротея Вірер, яка виграла Великий кришталевий глобус за підсумками двох останніх сезонів. Срібну медаль з промахом в пасиві завоювала німкеня Деніз Херрманн, а трійку призерів сенсаційно замкнула шведка Джоанна Скоттхайм, для якої це перший особистий подіум на Кубку світу.