Віктор ЛЕОНЕНКО: «Потрібно зіграти з Барселоною на контратаках»

Спеціаліст – про майбутній матч «Динамо» в Лізі чемпіонів

Колишній нападник збірної України Віктор Леоненко поділився очікуваннями від матчу четвертого туру групового раунду Ліги чемпіонів між київським «Динамо» і каталонською «Барселоною».

«В минулому матчі навіть тренери особливої ​​ролі не грали. Всі розповідають, що Мессі не дали зіграти, а він на другій хвилині вже зробив пенальті, забив його, а до 17-й хвилини рахунок міг бути 5:0 або 7:0. Природно, кинули каталонці грати, і хвала, звичайно, «Динамо», що створили п'ять моментів, погано, що не забили в цих моментах.

Потрібно зіграти на контратаках і Супряга тут може втекти. Питання тільки, заб'є він чи ні?», - сказав Леоненко.

Матч «Динамо» - «Барселона» відбудеться у вівторок, 24 листопада. Початок о 22:00.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3