Захисник ВПК-Агро: «Отримували задоволення від гри з Олімпіком»

Гол Кирила Сидоренка вибив клуб УПЛ з Кубка України

Захисник «ВПК-Агро» Кирило Сидоренко прокоментував перемогу над донецьким «Олімпіком» (1:0) в матчі 1/16 фіналу Кубка України.

«Вся команда - герої. Я лише реалізував момент, який заробив наш нападник. Крім цього у нас в першому таймі та в другому були відмінні моменти, адже нам вдавалося втікати в контратаки - любо-дорого дивитися.

Отримували задоволення від гри, і це на фоні не найвдаліших матчів останнім часом.

Сьогодні в роздягальні поговорили й вирішили, що повинні показати на тлі такого суперника, що у нас дійсно є колектив, який гідний грати в Першій лізі й має амбіції», - сказав Сидоренко.

В 1/8 фіналу «ВПК-Агро», який виступає у Першій лізі, зіграє за путівку до чвертьфіналу з ще одним клубом Прем'єр-ліги - «Дніпром-1».

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3