Помстився кривдникам. Зозуля зробив асист за Альбасете в грі проти Райо

У минулому році вболівальники «Райо» всіляко ображали українського форварда

25 жовтня відбувся поєдинок 8-го туру іспанської Сегунди між командами «Альбасете» і «Райо Вальєкано» (2:1).

15 грудня 2019 року матч був зупинений після першого тайму за рахунку 0:0, оскільки «Альбасете» відмовився виходити на другий тайм. Справа в тому, що вболівальники «Райо» всіляко ображали українського форварда гостей Романа Зозулю, називаючи того нацистом за підтримку української армії. Рішенням федерації «Райо Вальєкано» отримав штраф у 18 тисяч євро. А ось догравання виграв «Райо Вальєкано» (1:0).

І тепер Роман Зозуля помстився кривдникам на футбольному полі. Український форвард віддав гольову передачу, коли його команда забивала другий гол. Гра закінчилася з рахунком 2:1 на користь господарів поля.