Мирон МАРКЕВИЧ: «Фарт був на боці України»

Спеціаліст поділився враженнями про перемогу команди Андрія Шевченка над Іспанією (1:0)

Глава Комітету збірних команд УАФ Мирон Маркевич прокоментував перемогу збірної України над Іспанією (1:0) в матчі Ліги націй.

«Вчора Андрій Шевченко не прогадав з тактикою, але ж ще потрібно, щоб підопічні чітко виконали установку. І необхідно віддати належне нашим хлопцям, які надійно діяли на своїх позиціях, обмеживши іспанців у просторі, вміло зігравши при підстрахуванні, у відборі і при першій же можливості були налаштовані гостро контратакувати і покарати гостей за позиційні помилки. І якщо в першому таймі ще відчувалася деяка боязнь іменитого суперника, то по перерві збірна України порадувала якісним футболом. Згоден, фарт був на нашому боці, це важливий аргумент, але я був приємно здивований заряженностью нашої команди на боротьбу буквально на кожному метрі поля і величезним бажанням здобути першу історичну перемогу над іспанцями», - зазначив Маркевич.

Михайло Шаповалов Джерело: Metaratings