Беневенто - Інтер - 2:5. Відео голів та огляд матчу

Дивіться відеоогляд перенесеного поєдинку 1-го туру Серії А

У перенесеному поєдинку 1-го туру Серії А «Інтер» розгромив «Беневенто», відвантаживши суперникові 5 м'ячів. Перший гол підопічні Антоніо Конте забили вже на 28-й секунді зустрічі. Новачок «бьянконері» Хакімі прострілив на Лукаку, який відправив м'яч у сітку. До перерви гості зробили рахунок розгромним зусиллями Гальярдіні, Лукаку, який оформив дубль, і Хакімі.

Господарі відповіли голом Джанлуки Капрарі, який забив ще один м'яч у другому таймі. У команди Конте після перерви відзначився Лаутаро Мартінес.

Чемпіонат Італії. 1-й тур

«Беневенто» - «Інтер» - 2:5 (1:4)

Голи: Лукаку, 1 (0:1). Гальярдіні, 25 (0:2). Лукаку, 28 (0:3). Капрарі, 34 (1:3). Хакимі, 42 (1:4). Мартінес, 71 (1:5). Капрарі, 76 (2:5).

«Беневенто»: Монтіпо, Маджо (Туя, 46), Глік, Кальдірола, Барба (Летиція, 37), Іоніце, Дабо (Хетемай, 70), Скьяттарелла, Капрарі, Інсіньє (Фулон, 46), Мончин (Лападула, 63) .

«Інтер»: Хандановіч, Коларов, де Фрай, Шкріньяр, Янг (Брозовіч, 65), Відаль (Барелла, 52), Гальярдіні (Еріксен, 81), Сенсі (Перішич, 65), Хакімі, Санчес, Лукаку (Мартінес, 65 ).