БЛИЗНЮК: «Здавалося, буде сенсація, але Шахтар все вирішив за дві хвилини»

Але питання до гри «гірників» в обороні залишилися, вважає фахівець

Відомий український тренер Ілля Близнюк розповів про перемогу «Шахтаря» над «Олімпіком» (2:0) у поєдинку 4-го туру УПЛ.

«Команди, які витримували натиск «гірників», брали в цьому чемпіонаті очки. Так, «Олімпік» непогано тримався до перерви, до того ж, Кичак надихнув партнерів по команді, парирувавши пенальті. Здавалося, буде сенсація, але «Шахтар» за дві хвилини все вирішив. «Помаранчево-чорні» заслужено взяли три очки, але питання по грі в обороні залишилися... Гру «Олімпіка», звичайно, посилили й урізноманітнили легіонери, які доповнюють один одного. Однак, «Олімпіку» потрібно було обов'язково забивати до перерви, і якби це сталося, «гірникам» довелося б розкриватися, що часто закінчується для команди Каштру не дуже добре», - вважає Близнюк.

Михайло Шаповалов Джерело: zbirna.com