У матчі за участю Стяуа був побитий рекорд результативності єврокубків

Вперше в історії обидві команди забили як мінімум по п'ять голів

У матчі другого раунду кваліфікації Ліги Європи, в якому сербський клуб ТСЦ (Бачка-Топола) приймав румунський ФКСБ, більш відомий як «Стяуа» з Бухареста, трапився справжній водоспад голів.

Основний час завершився з рахунком 4:4, причому команди обмінялися голами в компенсований час другого тайму, а господарі ще з кінця першої 45-хвилинки грали в меншості. У додатковий час суддя вилучив ще одного футболіста ТСЦ, серби двічі пропускали, але двічі відігравалися.

Таким чином, цей матч став першим в історії єврокубків (більше 24 тисяч поєдинків), в якому обидві команди забили як мінімум по п'ять м'ячів.

Доля цього грандіозного протистояння вирішилася в серії пенальті, де більше пощастило гостям, які і пройшли до третього раунду кваліфікації, де зіграють проти «Слована» з чеського міста Ліберець.