ВІДЕО. Відбив три пенальті за дві хвилини. Подвиг воротаря РБ Зальцбург

Неймовірний випадок стався в матчі 1/4 фіналу Юнацької ліги УЄФА

Неймовірний випадок стався в першій таймі матчу 1/4 фіналу Юнацької ліги УЄФА «Ред Булл Зальцбург» - «Ліон» (4:3). Протягом двох хвилин - з 8-ї по 10-ту - воротар австрійської команди Даніель Антош тричі парирував удари Флорана Да Сілви з 11-метрової позначки.

На 8-й хвилині голкіпер зійшов з лінії воріт до удару. Це помітив другий асистент судді Довидас Сужіделіс, і арбітр Донатас Румшас призначив повторний пенальті. При цьому Антошу була зроблена настанова.

Капітан австрійців і вдруге порушив правила. Тоді Румшас виніс йому попередження і знову вказав на 11-метрову позначку.

Втретє Антош не став ризикувати, інакше справа могла закінчитися вилученням. Він стрибнув не в правий від себе кут, а в лівий, і знову не дав забити Да Сілві. Литовські судді визначили, що в цей раз правила не були порушені, і Румшас продовжив матч.

Микола Степанюк Джерело: Спорт-Експрес