ВІДЕО. Румунський педант. Суддя змусив двічі перебити незабитий пенальті

Але ворота бухарестського «Рапіда» в цей вечір були на замку

Матч другої ліги чемпіонату Румунії між бухарестським «Рапідом» і «Петролулом» з Плоєшті завершився з рахунком 0:0, але був наповнений безліччю цікавих моментів.

Уже в першому таймі столичний клуб залишився в меншості, але це був тільки початок. В середині другого тайму «Петролул» заробив право на пенальті, але 19-річний воротар «Рапіда» Міхай Попа зробив сейв з невеликим порушенням правил. Справа в тому, що голкіпер рвонув вперед ще до удару, і суддя дав команду перебити 11-метровий.

Гравець «Петролула», який мав пробивати пенальті, змінився, але результат залишився незмінним - ще один блискучий сейв Попи! Але Міхай знову раніше вийшов з воріт, про що сильно пошкодував. На цей раз головний арбітр матчу ще й вилучив його за бурхливе висловлення емоцій.

Третій раз пенальті пробивав знову новий футболіст і на цей раз м'яч просвистів над поперечиною.

Володимир Клепач Джерело: YouTube