Юрій СЬОМІН: «Шкода, що після перемоги над ПСЖ ми потрапили на Шахтар»

Колишній тренер столичного клубу згадав виступ киян в Кубку УЄФА сезону 2008/09

Колишній тренер київського «Динамо» Юрій Сьомін згадав матч-відповідь 1/4 фіналу Кубка УЄФА сезону 2008/09 проти ПСЖ, в якому українська команда здобула переконливу перемогу з рахунком 3:0.

«Такі перемоги, як над ПСЖ у чвертьфіналі Кубка УЄФА, стоять особняком, оскільки не кожному вдається перемогти клуб такого калібру, та ще з розгромним рахунком. Пам'ятаю повні трибуни стадіону «Динамо», неймовірна тоді була підтримка. Та й наші футболісти дуже добре виступили. Вони були дуже мотивовані. У той період наша команда була дуже збалансована.

Шкода тільки, що в півфіналі ми потрапили на «Шахтар», який тоді був неймовірно сильний», - сказав Сьомін.

Нагадаємо, в півфіналі «Шахтар» переміг «Динамо» за сумою двох матчів (1:1 і 2:1), після чого став володарем титулу, здолавши у фіналі «Вердер» (2:1).

Володимир Клепач Джерело: Динамо Київ від Шурика