Роберт ЛЕВАНДОВСЬКИ: «Це був непростий сезон, ми довго боролися за титул»

Бомбардир «Баварії» задоволений тим, що його команда завоювала золоті медалі чемпіонату Німеччини

31-річний польський форвард «Баварії» Роберт Левандовськи прокоментував перемогу мюнхенської команди в чемпіонаті Німеччини. Обігравши на виїзді «Вердер» з рахунком 1:0, «Баварія» оформила восьмий поспіль чемпіонський титул.

«Ми - чемпіони Німеччини. Звичайно, досить складно святкувати без уболівальників. Бракує цього доповнення, цієї пристрасті. Але ми все одно дуже задоволені. Це був непростий сезон, ми довго боролися за титул. Сподіваюся, що скоро ми зможемо святкувати з уболівальниками на стадіоні. У першому таймі «Вердер» грав більш оборонно, але добре. У другому таймі ми повинні були забивати, тоді нам було б простіше. Ми показали, що є найкращою командою Німеччини. В Лізі чемпіонів ми хочемо зіграти ще краще», - зазначив Левандовськи.