ВІДЕО. Сухий матч в Ов'єдо. Лунін зробив блискучий сейв після карантину

Український воротар став кращим гравцем матчу з «Понферрадіною» в Сегунді

Український голкіпер Андрій Лунін зробив блискучий сейв в своєму першому ж матчі Сегунди після карантину.

Гравець збірної України провів сухий матч за «Ов'єдо» проти «Понферрадіни» в 32-му турі Сегунди. Поєдинок завершився миром, без забитих голів (0:0).

Лунін вдало відіграв всю гру і кілька разів реально врятував свою команду. Щоправда, на 29-й хвилині він помилився при введенні м'яча від воріт, але зумів виправити помилку, відбивши удар у дальній кут.

На 44-й хвилині мало не стався «сухий лист» з кутового - Андрій ледь чиркнув м'яч та перевів його у дальню штангу. А на 74-й хвилині витягнув снаряд, який летів у дев'ятку!

Український голкіпер названий найкращим гравцем матчу «Ов'єдо» - «Понферрадіна» (0:0).

Див. також: відеоогляд матчу, повне відео матчу