РЯБОКОНЬ: «Був хаос. Два забили – це добре, але три пропустили – погано»

Головний тренер «Десни» незадоволений командної організацією гри команди

Головний тренер «Десни» Олександр Рябоконь в ефірі телеканалу «Футбол 2» прокоментував поразку в матчі 25-го туру УПЛ від донецького «Шахтаря» (2:3):

«У нас було багато хаосу в грі. Організація гри кульгала. Неприємні індивідуальні помилки приводили до голів у наші ворота.

Мені хотілося, щоб ми нав'язали більш щільну боротьбу, але це не вийшло. Сьогодні більш сильна команда перемогла.

Ми два голи забили - це добре, але три пропустили - це погано. Не можна індивідуально когось критикувати або хвалити. Це дії всієї команди, в обороні й атаці. Є претензії до командної організації в багатьох фазах гри.

Наші заміни були покликані підсилити атаку. Ми хотіли перебудуватися. Нашу оборону в першому таймі часто розкривали з флангів. Другий тайм ми грали зовсім по-іншому, але додалося в гру хаосу».