8 голів на двох. БАТЕ переграв Смолевичі і став лідером чемпіонату

Вкрай результативним вийшов матч 8-го туру чемпіонату Білорусі

Сьогодні, 10 травня, відбувся матч 8-го туру чемпіонату Білорусі. БАТЕ в гостьовому поєдинку обіграв команду «Смолевичі» з рахунком 5:3.

Пропустивши на старті матчу, команда з Борисова зуміла в першому таймі тричі забити у ворота суперника. Проте, господарі поля в другій половині гри відіграли відставання в два м'ячі та зрівняли рахунок. У кінцівці багаторазовий чемпіон Білорусі схилив шальки терезів на свою користь. Сербський форвард Неманья Мілич відзначився двічі в останні 10 хвилин матчу.

БАТЕ вийшов на перше місце в білоруській лізі (16 очок після 8 турів), а «Смолевичі» залишаються на передостанньому 15-й позиції в зоні вильоту (3 бали).

Чемпіонат Білорусі. 8-й тур

«Смолевичі» - БАТЕ - 3:5

Голи: Барсуков, 1, Щегрикович, 55, По, 63 - Скавиш, 13, Стасевич, 15, Бага, 36, Мілич, 80, 90+3.