Юрій САК про першу гру збірної України: «Нас порвав нападник угорців»

Відомий у минулому футболіст згадав перший матч національної команди в історії

Екс-гравець «Чорноморця» Юрій Сак розповів про дебютний матч збірної України проти Угорщини. Гра відбулася 29 квітня 1992 в Ужгороді. Перемогу з рахунком 3:1 святкували угорці.

«Що пам'ятаю про матч? Перш за все те, що це був дебютний матч збірної України в своїй історії. Запам'ятався гол Івана Гецка зі штрафного, хоча він не врятував від поразки в Ужгороді - 1:3. У першому таймі ми не поступалися опонентам, а після перерви наробили багато помилок в обороні, що і зумовило підсумковий результат. Нас порвав нападник угорців Йожеф Кіпріх.

Угорці були сильнішими? На той момент, можливо. Перш за все, у них був склад більш досвідчений. До того ж ми грали з листа. У нас було по суті два неповні дні для підготовки до поєдинку. Потренувалися один раз в Києві і полетіли в Ужгород», - сказав Сак.

Максим Гаптар Джерело: zbirna.com